Móda

Bude to moderné aj zajtra?


Určite ste už veľa ráz počuli o tom, že tak ako veľmi veľa iných vecí, tak aj móda sa cyklicky stále opakuje. Je to niečo, čo si všímame už naozaj veľmi dlhú dobu, takže to nie je nič, čo by nás nejako obzvlášť prekvapilo. Chcete však vedieť, ktoré konkrétne veci, ktoré sú teraz ultramoderné sa naozaj vrátili naspäť a vidíte ich v uliciach? V dnešnej dobe to nejde len o opakovanie, ale moderné sú veci z rôznych časových období. Nezáleží na tom či pochádza pôvodne oblečenie z deväťdesiatych, osemdesiatych, alebo sedemdesiatych rokov. Táto doba je špecifická tým, že je moderné úplne všetko z rôznych časových období. A to je na tom priam neuveriteľne krásne.
volný čas
Široké tričká a svetre
Ženy už teraz nemusia nakupovať v pánskej časti obchodu, keď chcú mať niečo veľké, teda oversize. V dnešnej dobe sa to už vyrába špeciálne pre ženy, pretože obchodníci veľmi dobre vedia, že tento trend sa vrátil naspäť. Vyzerá to naozaj dobre, hlavne zapravené do nohavíc a okrem toho je to pohodlné. Trikrát hurá oversize veciam, no nie?

Vysoký pás a široký strih nohavíc
Džínsy a nohavice typu boyfriend? No sem s nimi! Neobopínajú tak veľmi ženskú postavu, ako by sa asi chlapom páčilo, no opäť, sú priam neuveriteľne pohodlné a každá žena sa v nich proste musí cítiť dobre. Čo sa týka vysokého pásu, tak o tom asi nemusíme ani rozprávať. Zakryje bruško a ženský zadok urobí niečím neodolateľným. Okrem toho je to fajn aj pre kríže, ktoré zostanú zakryté. Skutočne to vyzerá neuveriteľne dobre a bude vás to tešiť. Takisto to platí aj o sukniach.
dívka v body
Rukávy a volány
Voľné šaty ako z éry hippies a samozrejme aj volány a kvety všade, kam sa len pozriete. To môžete vidieť aj v dnešnej móde a napriek tomu, že sa opäť možno vyhnete obopnutej postave, budete sa cítiť voľne a naozaj pohodlne. No je niečo viac ako práve toto?

4/5 - (1 vote)

Written by