Výrobky

Lieky na erekciu

Takmer každý druhý muž sa stretne minimálne raz za život s problémom s erekciou. Mnohí z nich sa o tejto téme odmietajú rozprávať so svojimi partnerkami a nechcú navštíviť odborníka, pretože erekcia je v dnešnej spoločnosti tabu. Existujú lieky bez lekárskeho predpisu, ktoré sú zväčša čisto na prírodnej báze, ale viac liekov sa viaže práve na lekársky predpis.

Ešte pred spomenutím konkrétnych liekov, je dôležité vedieť, že väčšina problémov s erekciou je veľmi úzko spätá so životným štýlom, teda stravou a množstvom pohybu. Preto je kľúčom k zlepšeniu erekcie práve zmena životosprávy.

Medzi najznámejšie lieky na erekciu patrí Kamagra. Existuje vo forme tabletiek, šumivých tabliet aj vo forme želé cukríkov. Pôsobí na rozšírenie ciev v intímnych oblastiach vďaka účinnej látke Sildenafil. Jedna dávka Kamagry pôsobí približne tri hodiny a spôsobí kvalitnú erekciu a zväčšenie penisu počas nej.

Kamagra-GOLD

Podobným liekom ako je Kamagra je aj Sildaforce, ktorý je tiež generikum známej Viagry. Podáva sa polhodinu až hodinu pred sexom, no neodporúča sa ľuďom trpiacim kardiovaskulárnymi ochoreniami.

Jeden z najsilnejších liekov na erekciu je aj Cobra 120 mg. Lieči erektilnú dysfunkciu a môže pôsobiť aj viac ako šesť hodín. Práve kvôli jeho silnému účinku sa odporúča najprv užiť iba  polovicu tabletky a neskôr podľa účinku zvážiť druhú polovicu.

Ďalším populárnym liekom sa stáva Apcalis Jelly, ktorý muži obľubujú vďaka jeho forme, teda forme želé cukríkov. Po jeho užití nastúpi erekcia mnoho skôr ako po užití obyčajných tabliet. Odporúča sa užiť Apcalis Jelly 20 minút pred sexuálnou aktivitou.

apcalis-oral-jelly-20-mg-1-baleni-7-ks.jpg.bi

Na trhu okrem spomenutých liečiv existuje aj mnoho prírodných doplnkov, ktoré sa neviažu na predpis a lekári ich odporúčajú.

 Napriek tomu, že dokážete zohnať veľké množstvo liekov na erekciu, vždy sa odporúča najprv zájsť za lekárom, ktorý vám zvolí ten najvhodnejší pre vás.

Written by